“No matter how nimble, innovative, or globally networked your organisation or business is, it will run smack into the limits of its capabilities just by virtue of operating in today’s dynamic world. To push through these limits, you need to tap into a nearly bottomless force of adaptability known as symbiosis
Rafe Sagarin

Pakalpojumi

Ātra un kvalitatīva projektu izstrāde, saskaņošana un būvatļaujas saņemšana!
Nodarbojamies gan ar vienkāršiem projektiem (privātmāju pieslēgumiem), gan ar pašvaldības pasūtījumiem. Strādājam Latvijas teritorijā un ārvalstīs!

ŪDENSAPGĀDE
UN KANALIZĀCIJA

Ūdensapgādes un kanalizācijas ārējo (ŪKT) un iekšējo (ŪK) tīklu projektu izstrāde. Mūsu sertificētie un pieredzējušie inženieri visīsākajā laikā un par sapratīgu cenu izstrādās projektu atbilstoši AS "Rīgas Ūdens" un citu iestāžu izdotajiem tehniskajiem noteikumiem. Nodarbojamies gan ar vienkāršiem projektiem (privātmāju pieslēgumiem), gan ar pašvaldības pasūtījumiem. Strādājam Latvijas teritorijā un ārvalstīs.

ELEKTROAPGĀDE
UN VĀJSTRĀVAS

Elektroapgādes un vājstrāvas ārējo (ELT, VST) un iekšējo (EL, VS) tīklu projektu izstrāde. Mūsu sertificētie un pieredzējušie inženieri visīsākajā laikā un par sapratīgu cenu izstrādās projektu atbilstoši AS "Sadales tīkls" un citu iestāžu izdotajiem tehniskajiem noteikumiem. Nodarbojamies gan ar vienkāršiem projektiem (privātmāju pieslēgumiem), gan ar pašvaldības pasūtījumiem. Strādājam Latvijas teritorijā un ārvalstīs.

GĀZES APGĀDE

Gāzes sadales un lietotāju ārējo (GAT) un iekšējo (GA) tīklu projektu izstrāde. Mūsu sertificētie un pieredzējušie inženieri visīsākajā laikā izstrādās projektu atbilstoši AS "Latvijas gāze" un citu iestāžu izdotajiem tehniskajiem noteikumiem. Nodarbojamies gan ar vienkāršiem projektiem (privātmāju pieslēgumiem) gan ar pašvaldības pasūtījumiem. Strādājam Latvijas teritorijā un ārvalstīs.

CEĻI

Projektēšanas objektu tipi: nobrauktuve uz zemes gabalu, servitūts, piebraucamais ceļš, stāvvietas un pagalmi (TS), pieslēgšana valsts/pašvaldības ceļiem, ielas, krustojumi. Mūsu sertificētie un pieredzējušie inženieri visīsākajā laikā izstrādās projektu atbilstoši Rīgas domes Satiksmes departamenta, VAS "Latvijas Valsts ceļi" un citu iestāžu tehniskajiem noteikumiem. Nodarbojamies gan ar vienkāršiem projektiem (nobrauktuve uz privātīpašumu) gan ar pašvaldības pasūtījumiem. Strādājam Latvijas teritorijā un ārvalstīs.

LIETUSŪDENS KANALIZĀCIJA

Lietusūdens kanalizācijas ārējo (LKT) un iekšējo (LK) tīklu projektu izstrāde. Mūsu sertificētie un pieredzējušie inženieri visīsākajā laikā izstrādās projektu atbilstoši Rīgas domes Satiksmes departamenta un citu iestāžu izdotajiem tehniskajiem noteikumiem. Nodarbojamies gan ar vienkāršiem projektiem gan ar pašvaldības pasūtījumiem. Strādājam Latvijas teritorijā un ārvalstīs.

BŪVKONSTRUKCIJAS

Izpētes darbi: topogrāfija, ģeoloģija, tehniskā apsekošana, transportbūvju inspekcija. Būvkonstrukciju projektēšana (BK): žogi, atbalstsienas, plātnes, pāļu pamati, grunts nostiprināšana, satiksmes pārvadi, tilti, tuneļi, hidrobūves. Ir visi sertifikāti, licences un apdrošināšanas polises. Individuāla pieeja. Nestandarta uzdevumu risināšana. Bezmaksas konsultācijas. Milzīga pieredze.

IZPĒTE

Mērniecības darbi, topogrāfijas izgatavošana un saskaņošana Būvvaldē, ģeotehniskā izpēte, tehniskā apsekošana, transportbūvju inspekcija.